Warsztaty z prof. dr hab. Agnieszką Franków-Żelazny

Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy ponownie gościć prof. dr hab. Agnieszkę Franków-Żelazny w gronie wspaniałych ludzi, którzy pomagają nam rozwijać nasze umiejętności wokalne.
Pani Profesor ma ogromne doświadczenie w pracy ze studentami (klasa dyrygentury chóralnej i metodyka śpiewu zbiorowego na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu) oraz kierowaniu chórami, m. in. NFM Filharmonia Wrocławska, czy Chórem Festiwalowym Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans, a także NFM Orkiestrą Leopoldinum, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Opolskiej.
Dzięki temu szybko nawiązała kontakt z całą grupą i swobodnie przeprowadziła nas przez wymagające ćwiczenia z emisji głosu.
Poza wskazówkami technicznymi, Pani Profesor podzieliła się z nami swoją pasją do śpiewu i dobrą energią. Stworzyła wspaniałą atmosferę, która sprzyjała nauce i motywowała do dalszej pracy nad sobą.
Jesteśmy nie tylko zachwyceni, ale przede wszystkim zaszczyceni, że mogliśmy aktywnie uczestniczyć w spotkaniu z Mistrzynią! ❤️
Warsztaty odbyły się 19 września w ramach próby chóru.
Warsztaty odbyły się w ramach projektu “Muzyka łączy pokolenia”, realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury “Kulturalny Koneser”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.