WESPRZYJ

Prowadzimy trzy chóry: „Cantiamo Tutto”, „Con Passione” oraz „Con Grazia”, a także Orkiestrę Sebastiana Sikory. Rozpalamy pasję do śpiewu i muzyki. Sprawiamy, że ludzie którzy nie są zawodowymi muzykami, regularnie śpiewają, uczą się podstaw teorii muzyki oraz intensywnie pracują nad repertuarem. To wszystko robimy dla Was! Dzięki Waszemu wsparciu możemy zapalać w sercach ludzi pasję do muzyki. Utrzymanie zespołów to wynajem sal na próby, organizacja koncertów i wiele innych potrzeb. Zapraszamy do współtworzenia naszego dzieła.

Rozśpiewajmy razem świat!

Zobacz w jaki sposób możesz nas wspierać:

FANIMANI

Rób zwykłe, codzienne zakupy w Twoich ulubionych sklepach i wspieraj Kulturalnego Konesera


MECENAT

Zostań Mecenasem i podaruj Kulturalnemu Koneserowi 1,5% lub wpłać darowiznę w dowolnej wysokości

KRS 0000717084

1,5% Twojego podatku posiada sprawczą moc! To tak niewiele, a może wykreować sporo pięknych wydarzeń, z których będziesz mógł skorzystać zarówno Ty, jak i Twoi bliscy. W zeznaniu podatkowym wpisz KRS 0000717084. Razem postarajmy się, by świat dookoła nas był odrobinę lepszy i przyjaźniejszy. By kultura była dostępna dla każdego!

 

Obdarowanie 1,5% podatku dochodowego wybranej przez Ciebie organizacji, pomimo tego, że jest zupełnie bezpłatne, posiada wyjątkową wartość społeczno – kulturalną. Otóż możesz to uczynić z myślą o instytucjach, które posiadają status organizacji pożytku publicznego (OPP).

 

Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury “Kulturalny Koneser” uzyskało status OPP we wrześniu 2020 roku. Jest to duma, a zarazem ukoronowanie naszych kilkuletnich starań i olbrzymiego nakładu pracy. Status OPP pobudza nas jednak do jeszcze intensywniejszych działań i przyjęcia większej odpowiedzialności!