Warning: Trying to access array offset on null in /home/server556828/ftp/wp-content/themes/septera/includes/loop.php on line 268

Mecenat

Muzyka chóralna jednoczy ludzi i odświeża utwory, które należą do kanwy zarówno światowego, jak i ojczystego dziedzictwa kultury. Łączy ona zarówno zawodowych muzyków, jak i ambitnych amatorów. To świat warty odkrywania, który porywa i zachwyca swoim brzmieniem.

Pragniemy pięknem chóralnej muzyki dzielić się ze światem i czujemy, że naszym powołaniem jest dzielenie się sercem do muzyki z wszystkimi ludźmi. Stąd serdecznie zachęcamy Ciebie do zostania Mecenasem Kultury i Muzyki. Mecenasi to nasi najbliżsi Przyjaciele, którzy wspierając nasze działania doceniają pragnienie dzielenia się pasją do muzyki.

Jeśli masz chęć zostać Mecenasem Kultury i Muzyki, możesz wspierać nas nie tylko poprzez fanimani.pl, ale także na dwa inne sposoby:

1. Odpisz 1,5% podatku na KRS 0000717084

W 2019 roku Urząd Skarbowy wprowadził spore udogodnienia i rozlicza Wasze podatki dochodowe. Nie musicie już samodzielnie wypełniać formularza. Sprawdzacie informacje na portalu Twój e-PIT, zatwierdzacie i na tym koniec formalności.  Nigdy nie było to takie proste jak teraz.

Jednak pamiętajcie! Zanim zatwierdzicie PIT, warto wskazać organizację pożytku publicznego, której chcielibyście przekazać swój 1% podatku. To Was nic nie kosztuje, a możecie zdziałać tak wiele dla dobra działalności wybranej organizacji!

Nasza organizacja Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser” dzięki temu będzie mogła realizować wielkie projekty wraz ze społecznością pasjonatów pragnącą spełniać marzenia w zakresie śpiewu i muzyki.

2.  Wpłać dowolną kwotę  na konto naszego Stowarzyszenia.

Dane do przelewu:

29 1750 0012 0000 0000 3889 7648, a tytuł wpłaty “Darowizna na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Kultury Kulturalny Koneser”.

Dziękujemy z całego serca!

Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury “Kulturalny Koneser”