Koncert

To 16 znanych piosenek polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza. To 50 osób na scenie – chór, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora! To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny. “Zacznij od Bacha”, “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Moja i Twoja Nadzieja”, “Jaka róża taki cierń” to tylko niektóre tytuły piosenek, które zabrzmią podczas tej muzycznej uczty!

Powstał koncert, który energetyzuje, bawi, dostarcza rozrywki we wspaniałym wydaniu!

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą
na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat!

Czas trwania: 1 h 30 minut

Cantiamo Tutto znaczy śpiewamy wszystko. Chór istnieje od 2016 roku. Wymarzony i stworzony przez Sebastiana Sikorę, który z wielką pasją i zaangażowaniem realizuje misję, by upowszechniać i ożywiać kulturę muzyczną. Tak zrodził się pomysł na zaaranżowanie na chór i orkiestrę polskich przebojów, klasyków gatunku.

Posłuchaj

Obsada

SOLIŚCI

WROCŁAWSKA ORKIESTRA KAMERALNA

Recenzje

"Poszedłem w rodzinnym gronie zachęcony informacją z FB. Utwory to przepiękne aranżacje znanych i lubianych polskich szlagierów. Charyzmatyczny dyrygent włączał publiczność do zabawy. Występy na profesjonalnym poziomie dostarczyły wielu wspomnień i wzruszeń. Polecam!"
"Bardzo charyzmatyczny dyrygent, chór złożony z bardzo zdolnych i zaangażowanych ludzi. Dużo interakcji z widownią, nowe, świeże brzmienie znanych utworów. Bardzo miło spędzony wieczór. Gratulacje dla wykonawców."
"Piękny koncert! Dużo emocji oraz wspaniała atmosfera, która jednoczyła publikę. Charyzmatyczmy dyrygent, który porwał nas do śpiewu. Bardzo dobrze się bawiłem z żoną."
"Piękny koncert! Wzruszenie, wspomnienia, zabawa. Niezwykłe emocje! Z ogromną przyjemnością słucha się chóru, orkiestry i solistów. A Pan Janusz....magia. Świetny dyrygent. Polecam każdemu. Trzeba zobaczyć i usłyszeć KONIECZNIE!"
"Bilety otrzymane w prezencie, szłam "z pewną taką nieśmiałością " i z rezerwą, ale... Było genialnie, czuć było, że Ci ludzie kochają śpiew i muzykę. Panie solistki śpiewające "Kocham Cię życie" E. Geppert. -chapeau bas👏👏👏, miałam ciary. No i trudno zapomnieć przystojniaków od "Nie dokazuj" M Grechuty. 😁 Daliście czadu Panowie! "
"Byłam . Oglądałam i wróciłam tam ... wspomnieniami. Dziękuję. Brawo. Cudowny koncert."

Galeria

Harmonogram

Masz pytanie? Skontaktuj się!