KONCERT

To znane piosenki polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza, Adama Chomiuka i Dominika Łabudy. To kilkadziesiąt osób na scenie – wrocławski chór Cantiamo Tutto, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora!

To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny.
Podczas koncertu usłyszą Państwo między innymi utwory:
„Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego
„Moja i Twoja Nadzieja” Katarzyny Nosowskiej
„Jaka róża taki cierń” Edyty Geppert
„Bombonierka” Basi Stępniak-Wilk i Grzegorza Turnaua
„Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego
„Bądź moim natchnieniem” Andrzeja Zauchy
„Nie dokazuj” Marka Grechuty
„Z tobą chcę oglądać świat” Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego
„Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy
„Między ciszą, a ciszą” Grzegorza Turnaua
„Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia” Hanny Banaszak
„Być kobietą” Alicji Majewskiej

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat!

OBSADA

SOLIŚCI

ORKIESTRA SEBASTIANA SIKORY

RECENZJE

"Wspaniały koncert. Lubimy jednak t piosenki, które znamy. Dyrygent znakomicie prowadził, zachęcał do zabawy i sam tak ze się świetnie bawił. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy razem z niezwykle utalentowanymi artystami."
"Było przecudnie,pięknie,wzruszająco . Artyści przenieśli nas w inny świat."
"Jeden z lepszych koncertow na jakich bylismy, super atmosfera!"
"Przepiękny koncert! Tyle talentów na jednej scenie i to w jakim przekroju wiekowym! Gratulacje! Świetne prowadzenie, dużo wzruszeń ale i śmiechu. Polecam z całego serca i na pewno wybiorę się raz jeszcze bo... lubię wracać tam :)"
"Wspaniały czas i cudowne dźwięki 🥰 Przygotowanie i profesjonalizm jaki towarzyszył występującym do teraz mnie powala 👍"
"Niezapomniane chwile,pełne radości,uśmiechu czasem nostalgii . Wspaniała obsada, a Pan Dyrygent niepowtarzalny 😁🥰 dla takich chwil warto żyć ❤️Dziękuję za cudowny czas❤️❤️❤️"
"Na koncercie byłam z koleżankami, wszystkie jesteśmy zachwycone. Oby więcej takich spotkań"
"Rewelacyjny koncert! Pełen podziw dla wszystkich uzdolnionych osób. Świetnie Was się słucha i ogląda 🙂 Macie charyzmę i talent! Chętnie wybiorę się następnym razem na Wasz koncert :)"
"Niezwykle wydarzenie podczas, którego można oderwać się od rzeczywistości i stworzyć swój świat , w którym słowa piosenek tworzą cudowny klimat"
"Taka moja randka z żoną podobało nam się repertuar dobry soliści bardzo dobrze zaśpiewali swoje utwory a orkiestra i chór klasa polecam klimatyczny koncert."
"Koncert bardzo udany,młody pełen energii i zaangażowania chór,orkiestra jak i pan dyrygent ,który wystąpił również w roli konferansjera. Poziom wykonania wysoki. Z przyjemnością można było posłuchać utworów znakomitych polskich artystów w nowych aranżacjach. Świetne zdolności wokalne i aktorskie solistów. Brawo!"
"Gorąco polecam! Wydarzenie artystyczne na najwyższym poziomie."
"Wspaniały koncert, dobra zabawa trochę wzruszeń, rewelacyjny dyrygent, piękne głosy solistów, aż czasami przechodziły ciarki. No i oczywiście wspaniała orkiestra i chór. Były owacje na stojąco i parę bisów. Chętnie poszłabym na ten koncert jeszcze raz."
"Mama z Babcią były zachwycone koncertem. Super pomysł na prezent."
"Mega fantastyczny koncert, super orkiestra i chór, fantastyczny charyzmatyczny dyrygent"
"Cudownie spędzony wieczór. Uczta dla uszu i serca - pięknie śpiewają, grają, tańczą... widać niezwykłą pasję u wykonawców. Polecam gorąco."
"Koncert wspaniały, trochę nostalgiczny, trochę rozrywkowy, piosenki fajnie zaaranżowane, tylko trochę za krótki, pozostał niedosyt :)"
"Na koncert musialam przejechac 140 km ale nie zaluje. Koncert przepiekny, repertuar i aranzacja cudowna, glosy wspaniale, zwlasza duet P. Joanna z P. Sylwia w piesence Edyty Geppert. Z przyjemnoscia wybiore sie na kolejny jak taki bedzie w Zielonej Gorze lub Gorzowie. Dziekuje za wspaniale przezycie."
"Niesamowite przeżycie. Wspaniały chór i wokaliści. Rewelacyjny Dyrygent! Czekam na kolejne wydarzenia muzyczne w ich wykonaniu"
"Piękny koncert z orkiestra kameralna i dyrygentem Sebastianem, przepięknie śpiewający chór i soliści mega głosy .... Polecam!"
"Bardzo dobrze się bawiłem i chyba nie tylko ja skoro cała publika śpiewała i klaskała. Super!"
"Świetny event! Charyzmatyczny dyrygent, znakomite aranżacje na chór i orkiestrę, różnorodny repertuar: doskonały wieczór z polską muzyką rozrywkową. Sala pękała w szwach, nic dziwnego, rewelacja!"
"Cudowny koncert, wykonawcy-artyści na scenie rewelacyjni i oczywiście prowadzący- dyrygent - tak poprowadził, że nie chciało się iść do domu. Pierwszy raz byliśmy na tak pięknym koncercie i na pewno nie po raz ostatni.. Jesteśmy zachwyceni jeszcze tym co wczoraj przeżyliśmy."
"Dwie godziny pozytywnych emocji."
"Niezapomniany koncert.Bardzo polecam"
"Wspaniale show, orkiestra, chór, soliści i niesłychanie charyzmatyczny dyrygent. Bardzo dobry kontakt z publicznością, bis za bisem...właściwie nikt nie chciał opuszczać sali, a napewno nie widownia. C"
"Bardzo dobry koncert! Polecam wszystkim, byliśmy z żoną bardzo zadowoleni ;)"
"Koncert na wysokim poziomie. Świetny repertuar, wspaniałe wykonanie artystów. Chór i orkiestra dopełnili całą galę i była to uczta dla ucha i ducha. Nie można zapomnieć o dziarskim gości specjalnym i profesjonalnym dyrygencie. Maestro z wielkim poczuciem humoru i empatią do widzów. To wszystko dało mi wiele radości i relaksu. Dziękuję wszystkim."
"Poszedłem w rodzinnym gronie zachęcony informacją z FB. Utwory to przepiękne aranżacje znanych i lubianych polskich szlagierów. Charyzmatyczny dyrygent włączał publiczność do zabawy. Występy na profesjonalnym poziomie dostarczyły wielu wspomnień i wzruszeń. Polecam!"
"Piękny koncert! Wzruszenie, wspomnienia, zabawa. Niezwykłe emocje! Z ogromną przyjemnością słucha się chóru, orkiestry i solistów. A Pan Janusz....magia. Świetny dyrygent. Polecam każdemu. Trzeba zobaczyć i usłyszeć KONIECZNIE!"
"Bilety otrzymane w prezencie, szłam "z pewną taką nieśmiałością " i z rezerwą, ale... Było genialnie, czuć było, że Ci ludzie kochają śpiew i muzykę. Panie solistki śpiewające "Kocham Cię życie" E. Geppert. -chapeau bas👏👏👏, miałam ciary. No i trudno zapomnieć przystojniaków od "Nie dokazuj" M Grechuty. 😁 Daliście czadu Panowie! "
"Bardzo charyzmatyczny dyrygent, chór złożony z bardzo zdolnych i zaangażowanych ludzi. Dużo interakcji z widownią, nowe, świeże brzmienie znanych utworów. Bardzo miło spędzony wieczór. Gratulacje dla wykonawców."
"Byłam . Oglądałam i wróciłam tam ... wspomnieniami. Dziękuję. Brawo. Cudowny koncert."
"Piękny koncert! Dużo emocji oraz wspaniała atmosfera, która jednoczyła publikę. Charyzmatyczmy dyrygent, który porwał nas do śpiewu. Bardzo dobrze się bawiłem z żoną."

GALERIA

HARMONOGRAM

 

nowe terminy wkrótce

Zamówienia grupowe, od 10 biletów, prosimy kierować na: kulturalnykoneser@gmail.com

KONTAKT