KONCERT

Jedyny taki koncert w Polsce! To znane piosenki polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach! Znakomici Soliści, Zespół Wokalny, Orkiestra Sebastiana Sikory i do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora! Ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny.

Podczas koncertu usłyszą Państwo między innymi utwory:

– “Śpij kochanie, śpij” Kayah
– “Prawy do lewego” Kayah
– “Mój przyjacielu” Krzysztofa Krawczyka
– “Ostatni raz zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka
– “Słodkiego miłego życia” Kombi
– “Bombonierka” Basi Stępniak-Wilk i Grzegorza Turnaua
– “Być kobietą” Alicji Majewskiej
– “Cykady na Cykladach” Maanamu
– “Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego
– “Małgośka” Maryli Rodowicz
– “Naiwne pytania” Dżemu
– “Nic nie może przecież wiecznie trwać” Anny Jantar
– “Nie dokazuj” Marka Grechuty
– “Kocham Cię kochanie moje” Maanamu
– “Nic dwa razy się nie zdarza” Sanah
– “Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło
– “Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat! Przygotuj się na energetyczny występ utalentowanych artystów! Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!


OBSADA

SOLIŚCI

ZESPÓŁ WOKALNY

ORKIESTRA SEBASTIANA SIKORY

RECENZJE

"Wspaniały koncert. Lubimy jednak te piosenki, które znamy. Dyrygent znakomicie prowadził, zachęcał do zabawy i sam tak ze się świetnie bawił. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy razem z niezwykle utalentowanymi artystami."
"Było przecudnie,pięknie,wzruszająco . Artyści przenieśli nas w inny świat."
"Jeden z lepszych koncertow na jakich bylismy, super atmosfera!"
"Przepiękny koncert! Tyle talentów na jednej scenie i to w jakim przekroju wiekowym! Gratulacje! Świetne prowadzenie, dużo wzruszeń ale i śmiechu. Polecam z całego serca i na pewno wybiorę się raz jeszcze bo... lubię wracać tam :)"
"Wspaniały czas i cudowne dźwięki 🥰 Przygotowanie i profesjonalizm jaki towarzyszył występującym do teraz mnie powala 👍"
"Niezapomniane chwile,pełne radości,uśmiechu czasem nostalgii . Wspaniała obsada, a Pan Dyrygent niepowtarzalny 😁🥰 dla takich chwil warto żyć ❤️Dziękuję za cudowny czas❤️❤️❤️"
"Na koncercie byłam z koleżankami, wszystkie jesteśmy zachwycone. Oby więcej takich spotkań"
"Rewelacyjny koncert! Pełen podziw dla wszystkich uzdolnionych osób. Świetnie Was się słucha i ogląda 🙂 Macie charyzmę i talent! Chętnie wybiorę się następnym razem na Wasz koncert :)"
"Niezwykle wydarzenie podczas, którego można oderwać się od rzeczywistości i stworzyć swój świat , w którym słowa piosenek tworzą cudowny klimat"
"Taka moja randka z żoną podobało nam się repertuar dobry soliści bardzo dobrze zaśpiewali swoje utwory a orkiestra i chór klasa polecam klimatyczny koncert."
"Koncert bardzo udany,młody pełen energii i zaangażowania chór,orkiestra jak i pan dyrygent ,który wystąpił również w roli konferansjera. Poziom wykonania wysoki. Z przyjemnością można było posłuchać utworów znakomitych polskich artystów w nowych aranżacjach. Świetne zdolności wokalne i aktorskie solistów. Brawo!"
"Gorąco polecam! Wydarzenie artystyczne na najwyższym poziomie."
"Wspaniały koncert, dobra zabawa trochę wzruszeń, rewelacyjny dyrygent, piękne głosy solistów, aż czasami przechodziły ciarki. No i oczywiście wspaniała orkiestra i chór. Były owacje na stojąco i parę bisów. Chętnie poszłabym na ten koncert jeszcze raz."
"Mama z Babcią były zachwycone koncertem. Super pomysł na prezent."
"Mega fantastyczny koncert, super orkiestra i chór, fantastyczny charyzmatyczny dyrygent"
"Cudownie spędzony wieczór. Uczta dla uszu i serca - pięknie śpiewają, grają, tańczą... widać niezwykłą pasję u wykonawców. Polecam gorąco."
"Koncert wspaniały, trochę nostalgiczny, trochę rozrywkowy, piosenki fajnie zaaranżowane, tylko trochę za krótki, pozostał niedosyt :)"
"Na koncert musialam przejechac 140 km ale nie zaluje. Koncert przepiekny, repertuar i aranzacja cudowna, glosy wspaniale, zwlasza duet P. Joanna z P. Sylwia w piesence Edyty Geppert. Z przyjemnoscia wybiore sie na kolejny jak taki bedzie w Zielonej Gorze lub Gorzowie. Dziekuje za wspaniale przezycie.".

GALERIA

HARMONOGRAM

Zamówienia grupowe, od 10 biletów, prosimy kierować na: bilety@kulturalnykoneser.pl

KONTAKT