KONCERT

To 16 znanych piosenek polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza. To kilkadziesiąt osób na scenie – chór, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora! To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny. “Zacznij od Bacha”, “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Moja i Twoja Nadzieja”, “Jaka róża taki cierń” to tylko niektóre tytuły piosenek, które zabrzmią podczas tej muzycznej uczty!

Powstał koncert, który energetyzuje, bawi, dostarcza rozrywki we wspaniałym wydaniu!

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą
na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat!

Czas trwania: 120 minut

Cantiamo Tutto znaczy śpiewamy wszystko. Chór istnieje od 2016 roku. Wymarzony i stworzony przez Sebastiana Sikorę, który z wielką pasją i zaangażowaniem realizuje misję, by upowszechniać i ożywiać kulturę muzyczną. Tak zrodził się pomysł na zaaranżowanie na chór i orkiestrę polskich przebojów, klasyków gatunku.

POSŁUCHAJ

OBSADA

SOLIŚCI

WROCŁAWSKA ORKIESTRA KAMERALNA

RECENZJE

"Koncert wspaniały, trochę nostalgiczny, trochę rozrywkowy, piosenki fajnie zaaranżowane, tylko trochę za krótki, pozostał niedosyt :)"
"Na koncert musialam przejechac 140 km ale nie zaluje. Koncert przepiekny, repertuar i aranzacja cudowna, glosy wspaniale, zwlasza duet P. Joanna z P. Sylwia w piesence Edyty Geppert. Z przyjemnoscia wybiore sie na kolejny jak taki bedzie w Zielonej Gorze lub Gorzowie. Dziekuje za wspaniale przezycie."
"Niesamowite przeżycie. Wspaniały chór i wokaliści. Rewelacyjny Dyrygent! Czekam na kolejne wydarzenia muzyczne w ich wykonaniu"
"Piękny koncert z orkiestra kameralna i dyrygentem Sebastianem, przepięknie śpiewający chór i soliści mega głosy .... Polecam!"
"Bardzo dobrze się bawiłem i chyba nie tylko ja skoro cała publika śpiewała i klaskała. Super!"
"Świetny event! Charyzmatyczny dyrygent, znakomite aranżacje na chór i orkiestrę, różnorodny repertuar: doskonały wieczór z polską muzyką rozrywkową. Sala pękała w szwach, nic dziwnego, rewelacja!"
"Cudowny koncert, wykonawcy-artyści na scenie rewelacyjni i oczywiście prowadzący- dyrygent - tak poprowadził, że nie chciało się iść do domu. Pierwszy raz byliśmy na tak pięknym koncercie i na pewno nie po raz ostatni.. Jesteśmy zachwyceni jeszcze tym co wczoraj przeżyliśmy."
"Dwie godziny pozytywnych emocji."
"Niezapomniany koncert.Bardzo polecam"
"Wspaniale show, orkiestra, chór, soliści i niesłychanie charyzmatyczny dyrygent. Bardzo dobry kontakt z publicznością, bis za bisem...właściwie nikt nie chciał opuszczać sali, a napewno nie widownia. C"
"Bardzo dobry koncert! Polecam wszystkim, byliśmy z żoną bardzo zadowoleni ;)"
"Koncert na wysokim poziomie. Świetny repertuar, wspaniałe wykonanie artystów. Chór i orkiestra dopełnili całą galę i była to uczta dla ucha i ducha. Nie można zapomnieć o dziarskim gości specjalnym i profesjonalnym dyrygencie. Maestro z wielkim poczuciem humoru i empatią do widzów. To wszystko dało mi wiele radości i relaksu. Dziękuję wszystkim."
"Poszedłem w rodzinnym gronie zachęcony informacją z FB. Utwory to przepiękne aranżacje znanych i lubianych polskich szlagierów. Charyzmatyczny dyrygent włączał publiczność do zabawy. Występy na profesjonalnym poziomie dostarczyły wielu wspomnień i wzruszeń. Polecam!"
"Piękny koncert! Wzruszenie, wspomnienia, zabawa. Niezwykłe emocje! Z ogromną przyjemnością słucha się chóru, orkiestry i solistów. A Pan Janusz....magia. Świetny dyrygent. Polecam każdemu. Trzeba zobaczyć i usłyszeć KONIECZNIE!"
"Bilety otrzymane w prezencie, szłam "z pewną taką nieśmiałością " i z rezerwą, ale... Było genialnie, czuć było, że Ci ludzie kochają śpiew i muzykę. Panie solistki śpiewające "Kocham Cię życie" E. Geppert. -chapeau bas👏👏👏, miałam ciary. No i trudno zapomnieć przystojniaków od "Nie dokazuj" M Grechuty. 😁 Daliście czadu Panowie! "
"Bardzo charyzmatyczny dyrygent, chór złożony z bardzo zdolnych i zaangażowanych ludzi. Dużo interakcji z widownią, nowe, świeże brzmienie znanych utworów. Bardzo miło spędzony wieczór. Gratulacje dla wykonawców."
"Byłam . Oglądałam i wróciłam tam ... wspomnieniami. Dziękuję. Brawo. Cudowny koncert."
"Piękny koncert! Dużo emocji oraz wspaniała atmosfera, która jednoczyła publikę. Charyzmatyczmy dyrygent, który porwał nas do śpiewu. Bardzo dobrze się bawiłem z żoną."

GALERIA

HARMONOGRAM

CKK JORDANKI

Zamówienia grupowe powyżej 20 biletów prosimy kierować na: kulturalnykoneser@gmail.com

Masz pytanie? Skontaktuj się!