KONCERT

To znane piosenki polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza. To kilkadziesiąt osób na scenie – wrocławski chór Cantiamo Tutto, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora!

To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny.
Podczas tej uczty muzycznej usłyszą Państwo utwory:
„Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego
„Moja i Twoja Nadzieja” Katarzyny Nosowskiej
„Jaka róża taki cierń” Edyty Geppert
„Bombonierka” Basi Stępniak-Wilk i Grzegorza Turnaua
„Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego
„Bądź moim natchnieniem” Andrzeja Zauchy
„Brzydcy” Grażyny Łobaszewskiej
„Nie dokazuj” Marka Grechuty
„Och, życie kocham cię nad życie” Edyty Geppert
„Z tobą chcę oglądać świat” Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego
„Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan” Katarzyny Nosowskiej
„Między ciszą, a ciszą” Grzegorza Turnaua
„Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy
„Groszki i róże” Ewy Demarczyk
„C’est la vie – Paryż z pocztówki” Andrzeja Zauchy
„Być kobietą” Alicji Majewskiej

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat!

OBSADA

SOLIŚCI

ORKIESTRA SEBASTIANA SIKORY

RECENZJE

"Wspaniały koncert. Lubimy jednak t piosenki, które znamy. Dyrygent znakomicie prowadził, zachęcał do zabawy i sam tak ze się świetnie bawił. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy razem z niezwykle utalentowanymi artystami."
"Było przecudnie,pięknie,wzruszająco . Artyści przenieśli nas w inny świat."
"Jeden z lepszych koncertow na jakich bylismy, super atmosfera!"
"Przepiękny koncert! Tyle talentów na jednej scenie i to w jakim przekroju wiekowym! Gratulacje! Świetne prowadzenie, dużo wzruszeń ale i śmiechu. Polecam z całego serca i na pewno wybiorę się raz jeszcze bo... lubię wracać tam :)"
"Wspaniały czas i cudowne dźwięki 🥰 Przygotowanie i profesjonalizm jaki towarzyszył występującym do teraz mnie powala 👍"
"Niezapomniane chwile,pełne radości,uśmiechu czasem nostalgii . Wspaniała obsada, a Pan Dyrygent niepowtarzalny 😁🥰 dla takich chwil warto żyć ❤️Dziękuję za cudowny czas❤️❤️❤️"
"Na koncercie byłam z koleżankami, wszystkie jesteśmy zachwycone. Oby więcej takich spotkań"
"Rewelacyjny koncert! Pełen podziw dla wszystkich uzdolnionych osób. Świetnie Was się słucha i ogląda 🙂 Macie charyzmę i talent! Chętnie wybiorę się następnym razem na Wasz koncert :)"
"Niezwykle wydarzenie podczas, którego można oderwać się od rzeczywistości i stworzyć swój świat , w którym słowa piosenek tworzą cudowny klimat"
"Taka moja randka z żoną podobało nam się repertuar dobry soliści bardzo dobrze zaśpiewali swoje utwory a orkiestra i chór klasa polecam klimatyczny koncert."
"Koncert bardzo udany,młody pełen energii i zaangażowania chór,orkiestra jak i pan dyrygent ,który wystąpił również w roli konferansjera. Poziom wykonania wysoki. Z przyjemnością można było posłuchać utworów znakomitych polskich artystów w nowych aranżacjach. Świetne zdolności wokalne i aktorskie solistów. Brawo!"
"Gorąco polecam! Wydarzenie artystyczne na najwyższym poziomie."
"Wspaniały koncert, dobra zabawa trochę wzruszeń, rewelacyjny dyrygent, piękne głosy solistów, aż czasami przechodziły ciarki. No i oczywiście wspaniała orkiestra i chór. Były owacje na stojąco i parę bisów. Chętnie poszłabym na ten koncert jeszcze raz."
"Mama z Babcią były zachwycone koncertem. Super pomysł na prezent."
"Mega fantastyczny koncert, super orkiestra i chór, fantastyczny charyzmatyczny dyrygent"
"Cudownie spędzony wieczór. Uczta dla uszu i serca - pięknie śpiewają, grają, tańczą... widać niezwykłą pasję u wykonawców. Polecam gorąco."
"Koncert wspaniały, trochę nostalgiczny, trochę rozrywkowy, piosenki fajnie zaaranżowane, tylko trochę za krótki, pozostał niedosyt :)"
"Na koncert musialam przejechac 140 km ale nie zaluje. Koncert przepiekny, repertuar i aranzacja cudowna, glosy wspaniale, zwlasza duet P. Joanna z P. Sylwia w piesence Edyty Geppert. Z przyjemnoscia wybiore sie na kolejny jak taki bedzie w Zielonej Gorze lub Gorzowie. Dziekuje za wspaniale przezycie."
"Niesamowite przeżycie. Wspaniały chór i wokaliści. Rewelacyjny Dyrygent! Czekam na kolejne wydarzenia muzyczne w ich wykonaniu"
"Piękny koncert z orkiestra kameralna i dyrygentem Sebastianem, przepięknie śpiewający chór i soliści mega głosy .... Polecam!"
"Bardzo dobrze się bawiłem i chyba nie tylko ja skoro cała publika śpiewała i klaskała. Super!"
"Świetny event! Charyzmatyczny dyrygent, znakomite aranżacje na chór i orkiestrę, różnorodny repertuar: doskonały wieczór z polską muzyką rozrywkową. Sala pękała w szwach, nic dziwnego, rewelacja!"
"Cudowny koncert, wykonawcy-artyści na scenie rewelacyjni i oczywiście prowadzący- dyrygent - tak poprowadził, że nie chciało się iść do domu. Pierwszy raz byliśmy na tak pięknym koncercie i na pewno nie po raz ostatni.. Jesteśmy zachwyceni jeszcze tym co wczoraj przeżyliśmy."
"Dwie godziny pozytywnych emocji."
"Niezapomniany koncert.Bardzo polecam"
"Wspaniale show, orkiestra, chór, soliści i niesłychanie charyzmatyczny dyrygent. Bardzo dobry kontakt z publicznością, bis za bisem...właściwie nikt nie chciał opuszczać sali, a napewno nie widownia. C"
"Bardzo dobry koncert! Polecam wszystkim, byliśmy z żoną bardzo zadowoleni ;)"
"Koncert na wysokim poziomie. Świetny repertuar, wspaniałe wykonanie artystów. Chór i orkiestra dopełnili całą galę i była to uczta dla ucha i ducha. Nie można zapomnieć o dziarskim gości specjalnym i profesjonalnym dyrygencie. Maestro z wielkim poczuciem humoru i empatią do widzów. To wszystko dało mi wiele radości i relaksu. Dziękuję wszystkim."
"Poszedłem w rodzinnym gronie zachęcony informacją z FB. Utwory to przepiękne aranżacje znanych i lubianych polskich szlagierów. Charyzmatyczny dyrygent włączał publiczność do zabawy. Występy na profesjonalnym poziomie dostarczyły wielu wspomnień i wzruszeń. Polecam!"
"Piękny koncert! Wzruszenie, wspomnienia, zabawa. Niezwykłe emocje! Z ogromną przyjemnością słucha się chóru, orkiestry i solistów. A Pan Janusz....magia. Świetny dyrygent. Polecam każdemu. Trzeba zobaczyć i usłyszeć KONIECZNIE!"
"Bilety otrzymane w prezencie, szłam "z pewną taką nieśmiałością " i z rezerwą, ale... Było genialnie, czuć było, że Ci ludzie kochają śpiew i muzykę. Panie solistki śpiewające "Kocham Cię życie" E. Geppert. -chapeau bas👏👏👏, miałam ciary. No i trudno zapomnieć przystojniaków od "Nie dokazuj" M Grechuty. 😁 Daliście czadu Panowie! "
"Bardzo charyzmatyczny dyrygent, chór złożony z bardzo zdolnych i zaangażowanych ludzi. Dużo interakcji z widownią, nowe, świeże brzmienie znanych utworów. Bardzo miło spędzony wieczór. Gratulacje dla wykonawców."
"Byłam . Oglądałam i wróciłam tam ... wspomnieniami. Dziękuję. Brawo. Cudowny koncert."
"Piękny koncert! Dużo emocji oraz wspaniała atmosfera, która jednoczyła publikę. Charyzmatyczmy dyrygent, który porwał nas do śpiewu. Bardzo dobrze się bawiłem z żoną."

GALERIA

HARMONOGRAM

Zamówienia grupowe powyżej 20 biletów prosimy kierować na: kulturalnykoneser@gmail.com

KONTAKT