Koncerty Wielkopostne “Ave verum Corpus” – zaproszenie

Ave verum Corpus

natum de Maria Virgine

Vere passum, immolatum

in cruce pro homine

Cujus latus perforatum

fluxit aqua et sanguine

Esto nobis praegustatum

mortis in examine.

O Jesu dulcis! O Jesu pie!

O Jesu fili Mariae.


Zapraszamy na Koncerty Wielkopostne pt. Ave verum Corpus, w wykonaniu Chóru Cantiamo Tutto. Będzie można usłyszeć przepiękne pieśni sakralne w harmonii czterogłosowej, wykonywane a cappella.


Z całego serca pragniemy, aby brzmienie pieśni skłaniało Słuchaczy do zadumy i indywidualnej refleksji, nad tym co przemijające i warte docenienia. Koncerty Wielkopostne to także unikalna artystyczna przestrzeń, która pozwala oddać hołd Najwyższemu. Muzyczne rekolekcje, będące częścią odnowy duchowej. 

 

Wydarzenia odbędą się we Wrocławiu w przepięknych, gościnnych kościołach:

  • sobota 6 marca 2021, po Mszy Świętej rozpoczynającej się o godz. 18.30 – Kościół pw. Św. Antoniego, ul. Kasprowicza 26*.
  • niedziela 7 marca 2021, po Mszy Świętej rozpoczynającej się o godz. 16.00 – Kościół pw. Św. Augustyna, ul. Sudecka 90*.
 
Patronat medialny objęło Radio Rodzina. Zapraszamy do doświadczania mistycznej aury, płynącej z chóralnej muzyki sakralnej.

* Przez wzgląd na aktualną sytuację epidemiologiczną, ilość miejsc limitowana.
___
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.