Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego!

Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury “Kulturalny Koneser” otrzymało status Organizacji Pożytku Publicznego. Była to procedura długa i wieloetapowa. Nasza radość nie ma końca, ale tym samym wzrasta poziom motywacji do działania. Jesteśmy dla Was – i nieustannie będziemy!

 

Czas biegnie nieubłaganie – już niebawem, 7 lutego 2021 roku, będziemy świętować 3 rocznicę urodzin naszego Stowarzyszenia. Jednak praca nad budową organizacji rozpoczęła się kilka lat wcześniej. Podróż trwa, a z roku na rok stawiamy przed sobą kolejne cele i ambitne wyzwania. Chcemy się rozwijać i budować bogatą ofertę kulturalną dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. 

Co oznacza status OPP?

 

Przywileje, ale też nowe obowiązki. Od teraz możecie wesprzeć Kulturalnego Konesera poprzez odpis podatkowy 1%. Jeżeli nasze działania są szczególnie bliskie Twojemu sercu i chciałbyś wspierać organizacje takie jak nasza – wybierz Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury “Kulturalny Koneser” jako profitenta 1% podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym. Nasz numer KRS to 0000717084. Gwarantujemy, że wykorzystamy otrzymane dobro w sposób optymalny! Chcemy nieustannie się rozwijać, podnosić jakość naszych działań, by tworzyć jak najbardziej spełnioną społeczność kulturalną.