Pierwsza Próba Chóru “Symfonia Śpiewaków”

W Dzień Matki, 26 maja 2019 o godzinie 12.00, odbędzie się pierwsza historyczna próba naszego nowego Chóru “Symfonia Śpiewaków”. Rozśpiewamy się, poznamy parę utworów i wspaniałych Śpiewaków, którzy postanowili śpiewać z nami! Oprócz tego zapraszamy wszystkie osoby, które nie miały jeszcze okazji być przesłuchane, a chciałyby dołączyć do zespołu.

Na przesłuchanie nic nie trzeba przygotować oprócz dobrego nastawienia. Sprawdzamy wstępnie jedynie kondycję oraz rodzaj głosu i prosimy o zaśpiewanie prostych melodii.
Poszukujemy Panie i Panów – chętnie przyjmiemy zarówno osoby z doświadczeniem chóralnym, jak i osoby dla których śpiewanie w chórze jest jeszcze dziedziną nieodkrytą. Jeżeli jesteś gotów spędzić trochę czasu w weekendy na śpiewaniu – gwarantujemy chwile wypełnione fantastycznymi muzycznymi przeżyciami.

Przesłuchanie odbędzie się w dniu 26 maja po pierwszej próbie, która rozpocznie się o godzinie 12.00 w siedzibie Reprezentacyjnego Dolnośląskiego Zespołu Pieśni i Tańca Wrocław, przy ul. Tadeusza Kościuszki 35A we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu – można wysłać maila na adres kulturalnykoneser@gmail.com lub zadzwonić pod numer 601401375.

_____
Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Wrocław.