Warning: Trying to access array offset on null in /home/server556828/ftp/wp-content/themes/septera/includes/loop.php on line 268

WYŚPIEWAJ SIEBIE 2018

Wyśpiewaj siebie! to tytuł, a zarazem motto naszego projektu zrealizowanego na terenie miasta Wrocław w terminie od października do grudnia 2018r. W ramach zadania zrealizowaliśmy 6 otwartych warsztatów wokalnych, na które zapraszaliśmy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Wrocławia. Nasze warsztaty to kreatywne, pełne swobody poruszanie się w świecie dźwięków, odkrywanie piękna indywidualnego głosu, doświadczanie słowa, melodii i emocji. Uczestników warsztatów włączyliśmy także w naukę różnorodnego repertuaru, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była to także idealna okazja do przełamania strachu i lęku przed oceną innych.

Zwieńczeniem warsztatów był Koncert dla Bliskich Koncert Przyjaciół Ponad Czasem zrealizowany w dniu 14 grudnia 2018 roku w Filharmonii Wrocławskiej im. Witolda Lutosławskiego. Wystąpili chórzyści Chóru Cantiamo Tutto oraz uczestnicy warsztatów wokalnych, a także gościnnie Chór Con Grazia z Czastar. Wydarzenie uświetniła Orkiestra Kameralna z Wrocławia. Koncert składał się z dwóch części patriotycznej i rozrywkowej, łącznie zaprezentowano 27 utworów.

Wydarzenie to było żywym świadectwem tego, że muzyka płynąca prosto z serca jest jedną z tych sił, która w jednej chwili jednoczy wszystkich ludzi.

_____

Projekt realizowany ze środków Gminy Wrocław.