Przekaż 1% na działalność Kulturalnego Konesera

W 2019 roku Urząd Skarbowy wprowadził spore udogodnienia i rozlicza Wasze podatki dochodowe.

Nie musicie już samodzielnie wypełniać formularza. Sprawdzacie informacje na portalu Twój e-PIT, zatwierdzacie i na tym koniec formalności.  Nigdy nie było to takie proste jak teraz.

Jednak pamiętajcie! Zanim zatwierdzicie PIT, warto wskazać organizację pożytku publicznego, której chcielibyście przekazać swój 1% podatku. To Was nic nie kosztuje, a możecie zdziałać tak wiele dla dobra działalności wybranej organizacji!

Nasza organizacja Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser” dzięki temu będzie mogła realizować wielkie projekty wraz ze społecznością pasjonatów pragnącą spełniać marzenia w zakresie śpiewu i muzyki.

Prowadzimy trzy chóry: „Cantiamo Tutto”, „Symfonia Śpiewaków” oraz „Con Grazia”, a także Orkiestrę Kameralną z Wrocławia. Rozpalamy pasję do śpiewu i muzyki. Sprawiamy, że ludzie którzy nie są zawodowymi muzykami, regularnie śpiewają, uczą się podstaw teorii muzyki, intensywnie pracują nad repertuarem.

W efekcie mamy na swoim koncie wiele wyjazdów na ogólnopolskie konkursy chóralne i kilka dużych koncertów. Jesteśmy wielozadaniowym zespołem, który składa się z osób pragnących rozwijać w dalszym ciągu świat chóralistyki. Jednak byśmy mogli realizować to coraz lepiej, potrzebujemy Waszego wsparcia. Utrzymanie chórów, wyjazdy na konkursy oraz organizacja koncertów wymagają wysokich nakładów finansowych.


Jak możecie nam pomóc?
Odpiszcie 1% podatku na KRS 0000517330, cel szczegółowy: „Chór”.